Watch Dogs İle Eğlenmeye Hazır Mısınız?

0
94

Biz, Oyun Analiz ekibi olarak oyunları incelemeye ve sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz. Playstation 4 konsolunda merakla beklenen oyunlardan olan Watch Dogs’u sizler için inceledik. Tahmin edildiği gibi hatta tahmin edildiğinden bile çok daha harika bir oyun.

Oyunda, Aiden Pearce adında yönettiğiniz hacker, güvenlik kameralarından, insanların telefonlarına ve hatta trafik ışıklarına kadar her şeyi kontrol edebiliyor, yönetebiliyor. Oldukça gerçekçi olan bu oyun, her yönüyle insanların ilgisini ve sevgisini kazanıyor. Playstation 4’ün en çok beklenen ve hak ettiği değeri bulan Watch Dogs, Playstation 4 ile tanındı.

Oyunun grafikleri kusursuz, her şey o kadar gerçekçi ki sanki o sokakta koşturduğunuz, arabayla hız yapan ve polisle çatışanı bir an olsun, kendiniz sanabilirsiniz. Ne gözü rahatsız eden bir detay ne de gerçekçi olmayan hiçbir şey yok.

Oyunun oynanışı da tıpkı grafikler gibi kusursuz. Karakter Yönetimi olsun, araba kullanımı olsun hepsi oldukça iyi yapılmış. Ubisoft’un başarılı oyunlardan, yapımlardan biri olan Watch Dogs, oyun severlerin tıpkı arzuladığı gibi bir oyun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here